Ron 'Ronnie' Schrauber

3. května 2016 v 0:45 | Lucas
Level: 6 EXP: 27/30

Health
100%
Wound and illness
x

Last position
Sektor 2 - Oakville

House in Oakville
Obytný dům č. 22


Name: Ron 'Ronnie' Schrauber
Player: Lucas
Gender: Male
Token: Prsten
Age: 32
Favorite weapon: Velká sekera
FC: Sasha Roiz
Hobby: Golf, posilování, strategické hry
Type: Group
Strength: 14 | Defense: 13


Krátký střih kudrnatých vlasů tmavě hnědé barvy, ustaraný pohled, větší nos, výrazné rysy v obličeji a dobře opečovávaná postava. To jsou první věci, které vás na Ronniem zaujmou. Ještě před chodci tomu však tak nebylo. Nějaký čas byl dokonce hodně tlustý. Seděl za počítačem nebo při deskových hrách, či se vozil po golfovém hřišti v bílém vozítku a mrhal čas ke zdánlivě zbytečným věcem. Na hlavě měl ulíznutý mastný culíček a nehezkou pleť zruinovanou vším nezdravým, čím se cpal. Je smutné, že změnit životní styl ho donutila až apokalypsa. Rád nosí jednoduchá trička, jeany, sportovní boty a popřípadě nějaký lehký středně dlouhý tmavý kabátek.

  • Tichý jako myška
  • Svalovec
  • Mrštný
  • Šikula
  • Zahradník
  • Kuchař
  • Ostrovid
  • Lovec

Vysportovat postavu mu trvalo velmi dlouho. Jakmile se po vypuknutí nákazy začaly ztenčovat zásoby, mizely i zásoby Ronnieho tuku. Avšak svaly nerostly, již druhým rokem se ukrýval s nějakou neznámou skupinou ve velkém paneláku kdesi na venkově, takže z něj zbyla jen kost a visící kůže. Když byla skupina napadena a rozprchla se do všech směrů, zůstal Ronnie na 5 měsíců zcela sám v divočině. Netušil, kde je. Celou dobu šel rovnou za nosem, někdy i několik dní s přestávkou pouze na spánek. Jeho tělo sílilo a když se nakonec usadil na staré farmě, přidal ještě posilování - to aby měl nějakou činnost a nezbláznil se. Časem ho to začalo bavit, když se výsledky velmi rychle dostavily. Na této farmě se také naučil lovit, zahradničit, vařit a vyrábět, i když první pokusy byly ještě dlouhou dobu naprosto směšné.

Snadno zpanikaří, jakmile se kolem něj nachomýtne více než 5 chodců. Dlouhou dobu měl totiž štěstí na chodcůprázdná místa. Z nich samotných však strach nemá. Obává se vlastního selhání. Že si něčeho nevšimne, že špatně uhne, že nedá dost velkou ránu a tak podobně. I když má svalnatou postavu, nikdy se nenaučil žádné bojové umění. Způsob, jakým se pere, se naučil pouze na chodcích. Zřejmě by byl velmi rozrušený, kdyby jeho protivníkem byl člověk. Ale to neznamená, že neumí v Oakville utišit nepokoje. Nebylo by to poprvé, kdy pacifikoval muže v hysterii.

Narodil se do 6ti členné rodiny německých židů v Izraeli. Jeho matka byla Arabka a otec Němec. Jakmile se pro ně otevřel nový svobodný svět zvaný Amerika, rodiče se i s čtyřletým Ronem rozhodli odstěhovat do francouzské Kanady, avšak prarodiče zůstali v Izraeli. Díky tomu ještě do dnes mluví plynule francouzsky, arabsky, německy a anglicky. Nějakou dobu trvalo, než se úplně zabydleli a získali nějaké finance. Proto byl Ronnie chudé dítě a když dostal v 16ti první počítač, okamžitě tomu propadl. Časem však musel začít chodit do práce. Měl štěstí. Byl pracovitý, inteligentní a neměl žádnou rodinu, a tak se z obyčejného nosiče golfových míčků stal brzy ředitel hřiště. S novým postavením a množstvím peněz si konečně našel přítelkyni. Měli krásný byt, psa a velké ambice do budoucna. Když se nákaza dostala až k nim, byl zrovna v práci. Bylo to tak příšerné, že musel okamžitě opustit město s ostatními zaměstnanci. Více než 4 měsíce přebývali v okolí jezera na vrcholku zalesněného kopce, než se chodci dostali i tam. Skupina se rozdělila a ta, ve které skončil Ronnie, nakonec nalezla útočiště na venkově, kde se spojili se skupinou žijící v paneláku, kde vydrželi dva roky, než tam také chodci odvedli svou práci. Stalo se to v noci, takže panika byla taková, že Ronnie slezl po balkonech dolů a utekl s pár švestkami tak daleko, jak jen mohl. Než si však uvědomil, jak je daleko, bylo pozdě. Tento zbabělý úprk si vyčítal ještě velmi dlouho. Na svých zbloudilých cestách narazil na opuštěnou farmu. Byla dobře oplocená, měla skleník plný zeleniny, poblíž lesík a uvnitř rodinu po sebevraždě. Bylo to až příliš snadné. Nicméně vydržel tam velmi dlouho, dokud se horda plesnivých hlav nedostala přes oplocení. Ronnie o nich naštěstí věděl. Každý den stával v okně ve druhém patře a sledoval, co se děje u oplocení. Byl proto na další cestu velmi dobře vybaven a zásoben. Putoval necelé dva týdny, když narazil na skupinku přeživších, kteří ,jak brzy zjistil, byli zrovna na výpravě. Vzali ho sebou do Oakville, kde pomohl v mnoha věcech. Například se staral o zavedení elektřiny do domů, či vylepšování zdí. S každou výpravou do Oaktown se učil ovládat, až nakonec skončil jako výborný bojovník. Dlouhé měsíce tak v Oakville pracoval zcela naplno, takže když zemřel na výpravě tehdejší leader, nikdo neváhal při volbě Ronnieho. Obětavého, inteligentního a zkušeného muže. Svou rodinu už bohužel nikdy nespatřil.Shells: 0

Bag limit: 4,2/28 Kg


Known recipes

x

Food, aid and consumable items


Item
Amount
Duration/Use
per piece
Weight in Kg
per piece
Store price
per piece
Hruška
3
1
0,3
5
Rajče
3
1
0,2
5
Lahev s vodou 2l
1
1,5l
2
20
Sirky
1
15
0,1
3

Weapons and armor


Item
Level
Strength
/Defense
Amount
Duration
/Ammo
Weight
in Kg
per
piece
Store
price
per
piece
Nůž
1
5/0
1
5
0,5
7
Malá sekera
1
6/0
1
4
0,7
9

Armor in use
x

Junk items


Item
Amount
Weight
in Kg
per
piece
Store
price
per
piece
-
-
-
-


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama